Türkiye’de Siyasi Kutuplaşmalar Ve Seçmen Davranışları / Sezgin Tüzün, Ahmet Kardam / Affedersiniz Ama Hayat Sizi Bekliyor / Lynn GRABHORN / Müşteri Odaklı Promosyon Stratejileri / Ercan KAŞIKÇI

Müşteri Odaklı Promosyon Stratejileri

Ercan KAŞIKÇI

Yayınevi     Kaizen
Editör     Feza ÇAKIR
Kapak Resim     Ebru DAVRAN
Baskı     1 – İstanbul  Karton Kapak, 1.Hamur Kağıt, 232 Sayfa

“Müşteri Odaklı Promosyon Stratejileri” üniversitelere kaynak, pazarlama dünyasına rehber olarak hazırlanmış kapsamlı ve keyifli bir pazarlama iletişim kitabıdır. Promosyon uygulamalarını tek tek tanımlayan, fotoğraflarla örnekleyen Ercan KAŞIKÇI, konu hakkında yanlış yada eksik bilinen bilgileri de bu kitabı aracılığıyla gideriyor.
Sıklıkla alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, caddelerde, tv’lerde karşımıza çıkan promosyon uygulamalarının neler olduğunu, nasıl uygulandığını, uygulamada nelere dikkat edilmesi gerektiğini ortaya koyan bu kitap, pazarlama karmasının 4P’den 8P’ye çıkışını’da anlatıyor.
Kitaptaki bulacağınız belli başlı başlıklar şunlar;
Pazarlamanın ortaya çıkışı ve gelişim dönemleri
Pazarlama karmasının incelemesi
Pazarlama karması içerisinde promosyon etkinliklerinin detaylıca incelenmesi
Satış Özendirme Etkinlikleri
Kişisel Satış Etkinlikleri
Doğrudan Pazarlama Etkinlikleri
Halkla İlişkiler Etkinlikleri
Reklam Etkinlikleri
Milli Piyango Çekiliş Sistematiği
POP’ların (Satış noktası basılı matbuu, reklam çalışmalarının) incelenmesi pazarlama ve reklam sözlüğü.
Brand Build Up Organizasyon&Danışmanlık şirketinin bir eğitim projesi olarak hazırlanan; Promotürk derneğinin de önerdiği “Müşteri Odaklı Promosyon Stratejileri” adlı bu eser pazarlama ve satışla ilgili herkesin başucunda bulunması gereken kaynak bir kitaptır.

Ürün Detayı
Barkod : 9789944969390
ISBN : 994496939-0
Ebat : 16,5 cm x 22 cm

Türkiye’de Siyasi Kutuplaşmalar Ve Seçmen Davranışları

Yayınevi: Veri Araştırma Yayınları

Yazar: Sezgin Tüzün, Ahmet Kardam

Kategoriler: Politika, Demokrasi, Politika, Siyasi Partiler Üzerine

İSBN: 9758290002006

Özellikler:
Türkçe 106 s. 15.5 x 23 cm İstanbul Mayıs 1998 106 s. 1. Basım

Açıklama:
1950′den 1980′li yıllara kadar siyasi yaşamın belirleyicisi olmuş “Cumhuriyet Halk Partisi – Demokrat Parti kutuplaşması” karşısında seçmen tercihlerinde gözlenen ana eğilimler nelerdir? Bu yerleşik eğilimlerden 1990′lı yıllara ne kaldı? 1990′lı yıllarda Refah Partisi’nin gösterdiği hızlı gelişmenin yarattığı siyasal kutuplaşma karşısında seçmen tercihlerinde hangi ana eğilimler gözleniyor? Bu kutuplaşma hangi sınıfsal tabana dayanıyor? İdeolojik içeriği nedir? “Şeriatçı-laikçi” çatışmasının daha a derinleşmesinin ne gibi toplumsal sonuçları olabilir? Büyüklüğü seçimden seçime önemli farklılıklar göteren “sandık başına gitmeyenler” kitlesi esas olarak hangi siyasi geleneğin seçmenidir?

1950′den günümüze kadar yapılmış bütün seçimlerin sonuçlarını ve 90′lı yıllarda yapılmış üç alan araştırmasının bulgularını irdeleyen elinizdeki çalışma, bu soruların yanıtlarını ararken; kavramsal çerçevesi ve metodolojisiyle, seçmen tercihlerine ilişkin kalıplaşmış değerlendirme biçimlerinin dışına çıkarak, politikacılara, medya mensuplarına ve siyaset analizcilerine kullanabilecekleri yeni ölçütler de önermektedir.

Affedersiniz Ama Hayat Sizi Bekliyor!(Excuse Me, Your Life is Waiting: The Astonishing Power of Feelings)

Lynn GRABHORN

Yayınevi     Nokta Kitap ( Kişisel Gelişim Dizisi )
Editör     Erdem BOZ
Çevirmen     Bülent GÖKDEMİR
Kapak Resim     Berkay Y. BOSTAN
Baskı     1 – Istanbul, Haziran 2004  Karton Kapak, Kitap Kağıdı, 259 Sayfa

Bunları size daha önce hiç kimse anlatmadı…
Çünkü hiç kimse bilmiyordu!
Bu kitabı okuduğunuzda yepyeni bir yasa ile tanışacaksınız: Çekim Yasası. Fizikçilerin, bilim adamlarının, psikologların ve din adamlarının giderek daha fazla üzerinde durmaya başladığı duygulara farklı bir açıdan bakan bir yasa bu.
Affedersiniz Ama Hayat Sizi Bekliyor; düşlerimizin büyük bölümünün neden gerçek olmadığını, neden birçoğumuzun bankada hiç parasının olmadığını, ilişkilerimizde neden başarısız olduğumuzu, sağlığımızın -özellikle ruh sağlığımızın- neden bozulduğunu ve neden bir türlü tatmin edici bir yaşam süremediğimizi açıklığa kavuşturuyor.
Akla uygun açıklamalara, basit uygulamalara ve gerçek hayattan örneklere yer veren bu kitap şimdiye kadar yaşadığınız tüm sıkıntı ve sorunlara yeni bir açıdan bakmanızı ve bundan sonraki yaşantınızda bu sıkıntı ve sorunların sayısını büyük ölçüde azaltmanızı sağlayacak.

Ürün Detayı
Barkod : 9789758823178
ISBN : 975882317-5
Ebat : 13,5 cm x 19,5 cm

Cheap Non Fiction & Children’s Books Online – Cheap Fiction Books
Cheap children’s books online, cheap nfiction books online, cheap children’s online books, children’s books online, fiction books online, – we stock a wide range of categories including the latest titles, all sold at competitive prices – books online

Thanksgiving Recipes
Browse or search through this great recipe collecion.

Reklamlar
Bu yazı çeviri, iş hayatı, kariyer, Kitaplar, Yayın yeri, Yayınevi, Yazarlar içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s