Cam Tavan Üstünde Dans / Gerçek Gücünüzden Yararlanın, Vizyonunuzu Harekete Geçirin ve Kariyer Beklentilerinize Ulaşın(Dancing on the Glass Ceiling)

Cam Tavan Üstünde Dans / Gerçek Gücünüzden Yararlanın, Vizyonunuzu Harekete Geçirin ve Kariyer Beklentilerinize Ulaşın(Dancing on the Glass Ceiling)

Candy DEEMER, Nancy FREDERICKS

Yayınevi     Optimist Yayım Dağıtım ( İş-Yönetim / Kişisel Gelişim Dizisi )
Editör     Murat ÇETİNBAKIŞ
Çevirmen     Sinem ÖZER
Baskı     1 – İstanbul, Ocak 2006  Karton Kapak, Kitap Kağıdı, 312 Sayfa

Başarılı işadamlarına öykünerek bir noktaya kadar yükselebilirsiniz, ama üst yönetime doğru kanatlanmak istiyorsanız, bir kadın gibi davranmak zorundasınız.
Geniş kapsamlı bu çalışma size başarılı kadınların yaşamda belirledikleri hedeflere, içlerinde var olan kadınca güçlerinden yararlanarak nasıl ulaştıklarını ve liderliklerini nasıl kabul ettirdiklerini gösteriyor. Bu kitapta; iletişim, ekip ve ilişki oluşturma, önsezi ve kararlılık alanlarında kadınsı yeteneklerinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak teknikleri bulacaksınız.
Şirket danışmanları olan yazarlar Candy Deemer ve Nancy Fredericks gerçek yaşam öykülerinden, olağanüstü başarılı iş kadınlarından ve geniş çaplı araştırmalardan yararlanarak başarıya ulaşma yolunda kadınların doğal yeteneklerinin etkisini sergiliyorlar.
Bir kadın gibi davranarak olağanüstü bir başarıya ulaşmak varken ne diye erkeklerce belirlenmiş kurallar içinde oynamak zorunda olasınız? Cam Tavan Üstünde Dans’ı okuyun ve uygulayın; içinizde varolan gücün değerini bilin ve düşlerinizi gerçekleştirmek için bundan yararlanın.

Ürün Detayı
Barkod : 9789756225462
ISBN : 975-6225-46-7
Ebat : 14 cm x 21,5 cm

Reklamlar
Bu yazı çeviri, Kitaplar, Yayın yeri, Yayınevi, Yazarlar içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s